Instalacje Kan Therm Warszawa

Usługi hydrauliczne KAN-therm 511 226 847


  Wykonujemy instalacje sanitarne w systemie KAN-therm PUSH i KAN-therm PRESS oraz KAN-therm STEEL Posiadamy niebędne zaciskarki i praski do systemów KAN-therm. Wykonujemy ogrzewanie podłogowe, instalacje co. czy instalacje wodne w domach, mieszkaniach czy biurach. Pracujemy tylko na oryginalnych materiałach, nie używamy chińskich czy marketowych zamienników. Na naszą pracę dajemy gwarancję i wystawiamy faktury. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala naszym klientom na pewność że instalacje które u nich wykonujemy są sprawne i trwałe. Na naszych stronach pokazujemy błędy i ,,oszczędności" zastosowane przez niewykwalifikowanych instalatorów.

 

Drodzy klienci!!

Pamiętajcie że nowe instalacje hydrauliczne kładzione są pod waszymi podłogami. Jakikolwiek błąd w wykonaniu instalacji nierzadko kosztuje kilkadziesiąt tysięcy zł. Pomagamy wykryć nieszczelności w instalacjach

 

W przypadku Awarii systemu KAN-therm dzięki własnym materiałom usuniemy awarię każdego dnia tygodnia.

 

Zwróć się do nas w sytuacjach awaryjnych i nagłych przypadkach. Jeśli pęknie rura, nie czekaj, zadzwoń pod numer 511 226 847. Zawsze odpowiadamy na telefon i szybko reagujemy na wszystkie zgłoszenia. Jeżeli nie odbieramy telefonu to bardzo prosimy o wiadomość sms. Czasem jesteśmy w miejscach poza zasięgiem czy w trakcie usuwania awarii. zawsze odpowiemy na każdą wiadomość.

Dzięki nam, możesz spać spokojnie.